Flet Mozzik: Loredanën do ta përkrahi gjithmonë, urime Ramazani

By

Mozzik – burri i Loredanës, ka folur pas akuzave për mashtrim nga ana e gruas së tij, nga një çifr zviceran.

Ai uroi Ramazanin për ata që agjërojnë dhe tha se të dy kanë punuar shumë për të arritur deri këtu.

Më tej Mozzik tha se çka do që ndodhë do ta përkrahë Loredanën edhe pse gjithçka që është shkruar sipas tij, nuk kanë qenë të vërteta.

‘Zoti nuk i hup njerezit e drejt kurre’, tha reperi teksa shtoi se vëmendja duhet të jetë tek videoklipi i artistes i cili do të jetë shumë i mirë.

KLIKO KËTU PËR KONFERENCËN

Artikuj të ngjashëm