Flet Eni Koçi, ka një këshillë për të gjithë ata që vrapojnë pas parave

By

Ndikimi i madh i kapitalizmit dhe konsumerizmit, si kultura të këtij mileniumi po i pengon këngëtares së njohur shqiptare.

Eni Koçi po pretendon të mos jetë aspak materialiste dhe madje ka publikuar në profilin e saj në Instagram një imazh interesant, përmes së cilit jep një mesazh.

Këngëtarja ka postuar në profilin e saj në Instagram një fotografi, ku një njeri shihet duke vrapuar pas parave përderisa harron të jetojë, e pasi të ketë mbledhur plot para, jeta i përfundon.

Kështu Koçi jep një këshillë për të gjithë ata që vrapojnë pas parave, duke u thënë se jeta është e shkurtër dhe s’duhet humbur. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm