Fjolla Morina surprizohet nga i dashuri (FOTO)

By

Fjolla Morina sonte ka pranuar një surprizë nga i dashuri i saj Fisniku.

Këngëtarja tregoi përmes Instagramit se mori një buqetë me lule nga ai dhe u shpreh shumë e lumtur.

Nëse nuk e dini, pas arrestimit të saj që ndodhi javë më parë në kufirin shqiptar, Fjolla vendosi të bëjë publike lidhjen e saj së fundmi.

Ajo dhe Fisniku tashmë po e shijojnë romancën e tyre edhe publikisht./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm