Fjolla Morina këshillon gratë si të vishen për burrat e tyre (FOTO)

By

Fjolla Morina pati sonte një këshillë për gratë.

Ajo u shfaq në kostume ngjyrë blu seksi dhe bëri një përshkrim interesant.

‘Qeshtu duhet me ju ndreq burrit premte t’premten oj gra’, ka shkruar ajo.

Si mendoni, kështu duhet apo jo?/Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm