Fiona Gllavica në pritje të ëmbël! Kjo është gjinia e bebit

By

Aktorja shumë e dashur Fiona Gllavica, dy vite më parë u bë nënë për herë të parë.

Aktorja u bë nënë e një vogëlushi që e pagëzoi me emrin Lekë.

Por, si duket tashmë ka sërish të reja nga aktorja.

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Fiona zbuloi se është sërish shtatzënë.

“Ne të dyja në darsëm,” ishte mbishkrimi i aktores duke na lënë të nënkuptojmë se është në pritje të një vajze.

Ajo gjithashtu zbuloi se është 24 javëshe shtatzënë.

Urime dhe shtatzëni të mbarë Fiona! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm