Fiona Gllavica e kompletuar si nënë (VIDEO)

By

Aktorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Fiona Gllavica, u bë nënë disa javë më parë.

Ajo solli në jetë një djalë të cilit ia lanë emrin Lekë.

Në një intervistë ekskluzive për Prive, ajo e prezantoi djalin por foli edhe për shumë gjëra rreth saj dhe familjes.

Fiona tashmë ndjehet e kompletuar!

Videoja e mëposhtme ju tregon më shumë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm