Fillon mësimi në distancë: Blero thumbon politikanët

By

Që nga sot ka filluar mësimi në distancë, në mënyrë që nxënësit të mund të mësojnë nga shtëpi në këto kohë karantinimi.

Sipas Ministrisë  së  Arsimit mësimi do të  zhvillohet vetëm në  lëndët Gjuhë  Shqipe dhe Matematikë dhe orët e mësimit do të transmetohen në RTK 1 dhe RTK 4.

Ishte ky rasti që Blero shfrytëzoi për të thumbuar politikanët.

Në llogarinë e tij në Instagram, ai postoi një foto të televizorit teksa transmetonte orën mësimorë, mdi të cilën shkruan:

“Politikanë tonë të dashtur. Ja tash e keni mundësinë me mësu. Mos gaboni me mungu!” /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm