Fiks për vjeshtë! Rita Ora do ju inspirojë për manikyrin e radhës

By

Një gjë për të cilën Rita Ora njihet – përveç të qenit një yll pop i klasit botëror, bashkëshortja e regjisores ikonë Taika Waititi dhe gjithmonë duke shërbyer në tapetin e kuq – janë manikyrët e saj aventureske.

Më 8 tetor, Ora u shfaq në finalen e The Voice Australia, për të cilën është trajnere kryesore. Përveç shikimit të të gjitha performancave dhe shfaqjes me thonj të mrekullueshëm, Ora pa gjithashtu anëtarin e ekipit të saj, Tarryn Stokes, të fitonte konkursin – duke u bërë personi më i vjetër që merrte në shtëpi çmimin 100,000 dollarë në historinë e versionit australian.

Pamja e thonjve në fjalë ishte një manikyr i papërshtatshëm me dy tonalitete që ishte po aq origjinal aq edhe i lehtë për t’u kopjuar.

Njëra dorë e saj kishte të gjitha dizajnet jeshile pylli, ndërsa tjetra ishte e gjitha blu elektrike. Disa nga thonjtë në secilin ishin maja franceze, ndërsa të tjerat ishin të mbushura solide. Në dorën e saj të majtë, të gjitha modelet ishin jeshile të errët. Gishtat e saj tregues, të mesëm dhe të kuq ishin të gjithë një majë perfekte franceze me majën jeshile të errët dhe një bazë nudo “thonjtë tuaj, por më mirë”. Gishti i saj i unazës ishte lyer plotësisht me nuancën jeshile të errët.

Dora e djathtë e Orës ishte saktësisht e njëjtë, vetëm në blu elektrike. Të njëjtat gishta si dora tjetër ishin lyer me maja franceze, vetëm në nuancën e mprehtë blu. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm