Fifi nuk ndalet: Kënga e parë e 2018-të drejt finalizimit

By

Bëri shumë zhurmë me këngën ‘Zhurmë’ e madje u shpall si kënga hit e festivalit Kënga Magjike.

Me të përfunduar ky kompeticion muzikor, Fifi ka filluar punë për projektin e radhës.

Muzika e teksti janë të punuara nga Fifi, e teksa do të ketë të involvuar dhe të tjerë në krijimin e saj.

Klipi i cili mendohet të publikohet në janar, ose në fillim të shkurtit do të ketë firmën e Max Production./Prive.al

Artikuj të ngjashëm