Festë në shtëpinë e Nysret Muqiqit (FOTO)

By

Sot ka festë në shtëpinë e Nysret Muqiqit.

Mbesa e tij e parë feston ditëlindjen dhe këtë e bëri të ditur Merita Spahiu përmes rrjeteve sociale.

Ajo postoi një fotografi me mbesat dhe nipin krah këngëtarit nën të cilën ka shkruar: Urime ditelindjen gezimi i pare i shtepise,momenti kur erdhe ti ne jete me duket si te ishte dje por vitet po kalojne dhe ti po rritesh shpejt , dhashte zoti ta kesh shendetin zemra ime dhe u rritsh e lumtur bashk me prinderit ,vellaun dhe motren. Te dua pa fund shpirti im.

Nëse nuk e dini, fëmijet që shihni në foto, janë të Albatrit Muqiqit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm