Festë në familjen e Arta Selimit

By

Një nga banorët më të dashura që ka ndërprerë rrugëtimin e saj brenda BBVK, është padyshim Arta Selimi.

Në shumë javë që ajo qëndroi aty ne patëm rastin të njoftoheshim edhe me familjen e saj të bukur.

Ndërkaq, sot ka festë të familjen Selimi sepse i ati i aktores dhe ish-banores feston ditëlindjen.

Ajo publikoi një fotografi në llogarinë e saj në Instagram duke zbuluar se ai mbushi plot 73 vjet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm