Fansat tronditen nga flokët e vërteta të Kim Kardashian!

By

Kim Kardashian u shfaq në një TikTok me stilistin e saj elitar Chris Appleton.

Kim Kardashian had her real hair length exposed in a styling video with hair expert Chris Appleton

Në video, Chris – dasma e të cilit u drejtua së fundmi nga Kim – u tha shikuesve: “Djema, kështu bëhemi gati”

Ekspertit të flokëve iu bashkua artisti i grimit, Mario Dedivanovic, në video, dhe dyshja mori të drejtën e punës për stilimin e Kim.

Megjithatë, në një moment në video, nëna e katër fëmijëve dukej se kishte flokë natyralë nga poshtë zgjatimeve të saj të gjata.

Ndërsa Chris i mbante flokët e saj super të gjata për t’i spërkatur me një mbrojtës ndaj nxehtësisë, disa fije poshtë arrinin vetëm në qafën e yllit.

As Chris held up sections of her extensions, straggling strands of her real hair fell down and only reached her shoulders

Fansat me sy shqiponjë e panë momentin dhe një person e ripostoi klipin në Reddit me mbishkrimin: “Flokët e Kim-it janë vërtet të djegur. Në 4 sekonda ju shihni gjatësinë reale të flokëve të saj”.

Një person u përgjigj: “A do t’i duhet të mbështetet përgjithmonë tek ekstensionet? Është mirë të jesh në gjendje të kalosh gishtat në lëkurën e kokës me lehtësi dhe të ndjesh flokët e vërtetë”.

Një tjetër shkroi: “Kjo është shumë e trishtueshme lol. Nuk e kuptoj pse nuk mund t’i lënë flokët të qetë? Të gjithë kishin flokë të bukur, natyralë dhe të gjatë. Çfarë nuk shkonte me këtë?. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm