Eventi i vitit: Noizy ka një epitet epik edhe për Ledrin (FOTO)

By

Sezonit veror po i vie fundi dhe duket që diskotekat gjithandej po përgatiten që mbyllja të jetë spektakolare.

Kur jemi tek një mbyllje epike, si mund të bëhet kjo ndryshe përpos duke pasur në një vend dy prej reperëve më të mirë të skenës – Noizyn dhe Ledrin.

Diçka e tillë pritët të ndodhë sot në Ferizaj ky dy reperët do të performojnë para një publiku të madh.

E krahas bashkimit të kolegëve që dikur nuk flisnin për t’u rregulluar më pas, ajo që ka lënë përshtypje është paralajmërimi i Noizyt për koncertin.

Duke mos ndarë veten nga Ledri, ai ka pasur një etiketim epic kur është shprehur që ‘zemrat kanë qef me nejt me kampiona’.

Për sukses, hite, fansa e jo vetëm, dy djemtë definitivisht e meritojnë këtë epitet. /Prive.al/

Zemrat kan qef me nejt me kampiona

A post shared by NOIZY (@zinizin) on

Artikuj të ngjashëm