Njihuni me Nurin, djalin e Edona Llalloshit!

By

Pak javë më parë u bekua për herën e dytë me epitetin nënë duke sjellur në jetë djalin e quajtur Nur.

Edona Llalloshi për të parën herë që prej lindjes bëri paraqitjen sonte në Prive ku foli për shtatzëninë dhe muajt e parë me një anëtar më shumë në familje.

‘Fillimin e shtatzënisë e pata më të lehtë, punova tërë verën nuk e ndjeva tre mujorin e parë të shtatzënisë dhe deri në fund, për dallim nga shtatzënia e parë, nuk pata probleme’ – shtoi Edona.

Por, lindja ndodhi para kohe kur këngëtarja kishte shkuar për një kontroll rutinor dhe pak ekzistonte frika.

Se si e kanë pritur familja ardhjen në jetë të Nurit dhe a është xheloze motra Doa, tregon vetë Edona në materialin e mëposhtëm. /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm