Ernest Zymberi pati festë në familjen e tij

By

Zymberi që u bë shumë i njohur për publikun me rolin e tij në serialin “O sa mirë”, në tëtor të vitit të kaluar u bë baba për herë të parë.

Aso kohe ai kishte bërë publike lajmin që është bërë baba me një dedikim shumë të ëmbël për gruan e tij Lena Rexhepi, dhe për vajzën e tij të porsalindur Mara.

Koha kaloi dhe Mara dje mbushi 1 vjet, dhe një festë nuk mungoi për gëzimin e shtëpisë.

Zymberi hyri në Instagram për të shkruar disa rreshta se si jeta e tij ka ndryshuar për mirë me ardhjen e vajzës së tij. /Prive.al

View this post on Instagram

Te jesh i lumtur edhe pse flen shume pak, te zgjohesh ne 3 ne mengjes me sy mbyllur dhe te mos jesh nervoz…te degjosh te njejten kenge me ore dhe te jesh ne disponim ose te qeshesh pas nje dite me shume stres dhe lodhje…nuk do te ishte e thjeshte pa ndonje arsye, te forte. – Si sot, me 3 tetor ne u beme 3. Pra, u desht te lindje ti, Mara, per me e kuptu qe jeta sapo ka fillu. Qe te duash dike me shume se gjithcka ne bote, do te ishte e thjeshte per tu besu. Uroj qe te kesh shendetin dhe te rritesh e lumtur, se bashku me ne dhe nje dite kur te rritesh ti kesh keto kujtime e ta kuptosh se ishe ti arsyeja e lumturise sone. Te duam shume, Babi & Nani P.S Se harrova ! Fale teje une sot di me bo qumshtin per ty, me ndrru pampers, me te ushqy, me bo gjeste ne midis te qytetit qe ti mos me qajt…e shume super talente tjera…

A post shared by Ernest Zymberi (@ernestzymberi) on

Artikuj të ngjashëm