Skerdi sapo e konfirmoi bashkëpunimin e radhës dhe është me…

By

Skerdi sapo e ka konfirmuar bashkëpunimin e radhës.

Ai bëri një instastory me anë të cilit njoftoi se edhe kënga pas ‘Si Bugatti’ me Gjikon, do të jetë në duet, por kësaj radhe me një femër.

Artisti nuk e bëri të ditur emrin përveç që etiketoi menaxherin e tij dhe producentin Big Bang, nga Redbox Entertainmet.

Skerdi nuk dha detaje më të hollësishme, megjithatë ai i paska hyrë punës për projektin e radhës dhe sipas të gjitha gjasave pritet të lëshohet së shpejti për të gjithë adhuruesit e muzikës së tij./Prive.al

Artikuj të ngjashëm