Ermal Fejzullahu tregon sa herë e rrahu babai i tij Sabriu (VIDEO)

By

Në rubrikën “Kutia e pyetjeve” të emisionit Prive, këtë shtunë ishte Ermal Fejzullahu.

Këngëtari tregoi sa herë e rrahu babai i tij Sabriu, a ia kontrollon gruaja telefonin dhe a është i lumtur në të vërtetë ashtu siç duket në rrjete sociale.

Këto por jo vetëm mund t’i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm