Erioni, këtë javë me projekt të ri muzikor

By

Rrugëtimin nga “Përputhen” në muzikë seriozisht, po e ndjek edhe Erioni.

Djaloshi nga Prizreni pas dedikimit “Dashni” do rikthehet me një tjetër projekt muzikor.

“Mirela” titullohet projekti që del me datë 14.

Videoklipi është realizuar në Budva dhe pritshmëritë për projektin janë të larta.

Ndërkaq, ndjekësve në rrjete sociale iu ka rënë në sy “R”-ja që duhet sipas tyre të ishte “K”, referuar Mikelës, vajzës me të cilën doli çift nga programi i njohur.

Pak nga projekti, deri në publikimin e plotë të enjten, vjen për ju në videon në vazhdim. /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Erion Kukaj (@erionkukaj1)

Artikuj të ngjashëm