BLEONA E APASIONUAR PAS ZHVESHJES!

By

Është e pamundur që Bleona Qereti të mos prodhoj lajm pothuajse çdo ditë. Këngëtarja është nisur sërish në Itali këtë herë jo për të bërë shopping por për një dietë 5 ditore atje.
Pas Italisë Bleona do të shkoj sërish në SHBA për të realizuar dy videklipe.
Njëra ndër to është e zhanrit baladë dhe klipit do të jetë shumë i nxehtë. Qereti do të shfaqet e tëra ‘nudo’ në një hapësirë me ujë… Mirëpo kjo nuk do të jetë suprizë për ne pasiqë këngëtarja shpeshherë është shfaqur e zhveshur.
Madje këtë punë vetë artistja në një prononcim ka thënë që e ka bërë nga viti 1997.
E përpos baladës së nxehtë Bleona do të na argëtojë edhe me nota më ritmike që do të ketë projekti i dytë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm