Era Istrefi, mahnitëse për Guess (VIDEO)

By

Disa javë më parë, Era Istrefi përtej oqeanit krahas punës në këngë të reja ishte edhe pjesë e një foto sesioni për firmën Guess.

Një staf prej dhjetëra personash u angazhuan që çdo gjë të shkoj siçdo gjë të shkoj siç duhet dhe në fakt, rezultati final e vulos pikërisht një gjë të tillë.

Nylon Magazine ka publikuar një video të prapaskenave në setin fotografik ku ylli nga Kosova shkëlqen me imazhin, stilin e aftësinë për të pozuar para aparatit.

Inserti i mëposhtëm e thotë të tërën…

Artikuj të ngjashëm