Eni Koçi publikon baladën e re (VIDEO)

By

Është publikuar kënga më e re e Eni Koçit e titulluar ‘Sot’.

Projekti i shoqëruar me një videoklip të thjeshtë, është realizuar nga Black Fish Entertainmet, me kitarë nga Astrit Stafa.

Ajo që vlen të përmendet është se për muzikën dhe tekstin është përkujdesur vetë Eni.

Më poshtë videoklipi./Prive.al

Artikuj të ngjashëm