Enca organizon festë të “çmendur” për ditëlindje (VIDEO)

By

Kanë mbetur vetëm edhe pak minuta deri në ditëlindjen e 25-të të Encës.

Për këtë datë të veçantë, ajo organizoi një festë të “çmendur” me miqtë e saj më të ngushtë.

Nëse hyni në Instagramin e saj, në Instastory do të shihni video nga festa me pizhama dhe me një burrë muskuloz teksa mbanë artisten në krahë.

Kjo ditëlindje e priti Encën pak më ndryshe pasi javë më parë ajo theu këmbën dhe tani është duke u shëruar plotësisht pas një intervenimi në të.

Urime Enca!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm