Enca kërkon 5 milionë klikime në këngën e re që të rikrijojë vallëzimin e saj të famshëm

By

 

Enca dhe Don Xhoni lansuan bashkëpunimin e tyre më të ri më titull “Break Down”.

Brenda 5 ditëve kënga grumbulloi 3.4 milionë klikime në platformën e Youtube.

Tani Enca ka një kërkesë; ajo do 5 milionë klikime brenda javës, dhe nëse kjo arrihet ajo do të rikrijojë ‘vallëzimin e saj të famshëm’, në shfaqje e parë televizive ku ajo pranon ftesë.

Si thoni ju, do e bëni? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm