Emocionohet babai i Bleonës: Ja çfarë ndodhi sot për familjen e tyre!

By

Bleona ka vite që është zhvendosur në Amerikë, e me vete ka marrë dhe familjen e saj, nënën Olin dhe babain Nazmi.

Për këtë të fundit, 16 dhjetori do të mbahet mend pasiqë ka marrë dhuratën më të bukur në këtë periudhë festash.

Nazmi Qereti, zyrtarisht sot është pajisur me pasaportën e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, e për këtë gjë është shprehur shumë i emocionuar në llogarinë e këngëtares në Instagram.

Teksa, shaka ka bërë nëna e Bleonës, e cila është shprehur që sonte do të flej me një amerikan./Prive.al

Artikuj të ngjashëm