Sabri Fejzullahu uron djalin e madh për ditëlindje

By

Karriera e Sabri Fejzullahut, ka bërë publikë edhe anëtarët e tij të familjes. Ndonëse, Ermali është vetë këngëtar, fëmijët e tjerë të Sabriut zhvillojnë jetën larg kamerave dhe publikut.

Sabriu, ka edhe dy fëmijë nga martesa e parë, një djalë dhe një vajzë – Armendi dhe Adelina.

Së fundmi ai ka publikuar një fotografi krah djalit të madh duke e uruar për ditëlindje.

“100 i festofsh i gëzuar me dinjitet me dituri me dashni punë të mbarë me respekt me edukatë me sinqeritet e me 100 epitete që i posedon Ti djali i babit”, ka shkruar këngëtari në postimin e tij. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm