Emina Çunmulaj ekspozon barkun e fryrë, pritjes po i vije fundi! (FOTO)

By

Është një nënë krenare dhe këtë po e shfaqë çdo ditë.

Modelja Emina Çunmulaj që po pret fëmijën e dytë t’i vijë në jetë, po i përjeton dhe ditët e fundit të kësaj pritjeje të ëmbël.

Bukuroshja nga Mali i Zi, ka publikuar në profilin e saj në Instagram një fotografi, që e dëshmon më së miri që ajo është në ditët e fundit të këtij procesi që në fund do i japë edhe njëherë emrin nënë.

Emina po qëndron në Shtetet e Bashkuara, ndërsa për momentin ka pezulluar edhe aktivitetet e saj profesionale, për tu kujdesur për familjen që sapo ka nisur ta krijojë. /Prive.al

 

Hello belly ?

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

Artikuj të ngjashëm