Elvana Gjata lajmërohet sërish, kësaj radhe ka diçka tjetër për të thënë

By

Këngëtarja Elvana Gjata para pak ditësh është rikthyer me një postim prekës në rrjete sociale, pas një kohe të gjatë në heshtje, për shkak të tragjedisë që ndodhi muaj më parë në ish-bllok të Tiranës.

Ajo tha se do të rikthehej me muzikë pasi pa të nuk e di nëse mund të jetonte, duke cekur se ka qenë ‘rëndë’ gjatë këtyre muajve.

Sot, Elvana feston ditëlindjen e 32-të. Si sot një vit më parë, artistja solli albumin live të realizuar nga Pirro Çako, dhe pikërisht për këtë përkujtim pati për të thënë disa fjalë.

“Si sot një vit më parë… Gezuar ditëlindjen “3”
Faleminderit Pirro per muziken qe me dhurove e qe nuk te shteron kurre!
Thank you Darko for an amazing ëork ok this project!”, shkroi ajo.

Urime Elvana./Prive.al

Artikuj të ngjashëm