Elinel e ka gati këngën e re (VIDEO)

By

Pas dy bashkëpunimeve të suksesshme, Elinel ka gati edhe një këngë të re.

Reperi ndau një video të shkurtër në llogarinë e tij në Instagram, me anë të cilës njoftoi adhuruesit e muzikës së tij se një projekt muzikor është gati.

“Shumë shpejt kanga shumë shpejt”, ka shkruar ai poshtë videos.

Dy duetet e fundit të reperit janë ai me Skerdin dhe me Mbresën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm