Elinel dhe Mbresa së bashku për një projekt të ri

By

Një projekt i ri do të publikohet shumë shpejt nga dyshja artistike, Elinel dhe Mbresa të cilët u bënë bashkë për herë të parë.

Kënga e re e cila do të realizohet edhe me videoklip titullohet “Dreamin’” dhe do të publikohet gjatë ditës së nesërme.

Numërimi mbrapsht ka filluar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm