21 vjet nën kurorë, dhe kjo është këshilla fantastike që jep Will Smith për martesë të lumtur

By

Reperi, aktori e producenti amerikan Will Smith, së fundmi mori pak pushim nga xhirimet e filmit të tij Gemini Man për të dhënë një intervistë për Rap Radar.

Dhe në këtë intervistë, ai sapo i dha botës një këshillë fantastike mbi martesën.

Gjatë intervistës, 49 vjeçari është pyetur për përvjetorin e 20-të të martesës së tij me Jada Pinkett Smith.

Image result for will and jada

“Ne nuk themi më as që jemi të martuar”, ka thënë Will. “Ne i referohemi njëri tjetrit si partnerë të jetës dhe kur ti je në atë pjesë të jetës, e kupton që gjithmonë do të kesh dikë pranë. Nuk ka “prishësh kompromisesh”, ka thënë ai. Nuk ka asgjë që ajo mund të bëjë, që të na e prish lidhjen tonë. Jada e ka përkrahjen time gjithmonë dhe është ndjesi fantastike kur e ke këtë hapësirë”, ka thënë ai.

Çifti janë martuar me 31 dhjetor të vitit 1997. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm