ELHAIDA DANI NISET PËR VIENË!

By

Delegacioni shqiptar në Eurovision Song Contest niset sot drejt kryeqytetit të Austrisë ku do të mbahet gara më e madhe e muzikës europiane.

Elhaida Dani është bërë gati deri në detaj për një performancë denjitoze.

Dje ishte në Prishtinë ku zgjodhi fustanet për në Vienë si dhe realizoi një intervistë me këngëtaren e ‘I’m alive’.

Shqipëria këndon me datë 19 Maj në gjysmëfinalen e parë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm