Antua përmend emrat e të famshmëve tanë që e ndihmuan të merrte këmbët

By

Ka nisur rubrika më e re në Prive që titullohet “My Story” dhe synon të nxjerrë histori të vërteta pa filtra të njerëzve që duan t’i japin zë rrëfimit të tyre.

I pari që tregoi historinë e tij me gjithë të bukurat dhe të këqijat ishte Antua.

Si ndodhi martesa në Zvicër që bekoi çiftin me tre fëmijë dhe çka çoi në ndarje. Personazhi ynë u distancua nga fëmijët për dy vjet rresht, kur në ndërkohë po luftonte me varësinë nga droga dhe në fund, burgun.

Gjatë rrëfimit të tij, ai përmend edhe emrat e të famshmëve tanë që i qëndruan pranë dhe e ndihmuan të merrte veten dhe të rregullonte të gjitha gabimet që kishtë bërë.

Kush ishin ata zbulojeni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm