Ekskluzive: Fejohet Shkodran Mustafi

By

Futbollisti i famshëm shqiptar, Shkodran Mustafi sot është fejuar.

Në këtë ditë që paraqet festë për shumë çifte, ai është fejuar në një ceremoni në praninë e miqve dhe familjarëve.

Vajza që i ka ‘vjedhur’ zemrën Mustafit, është siç mëson Prive një shqiptare nga Struga e cila jeton në diasporë.

Bukuroshja mësohet se është Vjosa Kaba, e cila dikur përflitej si e dashura e futbollistit Jurgen Gjasula.

Kjo është fotoja ekskluzive që po qarkullon në rrjete sociale, e çiftit të cilit i dëshirojmë shumë fat e pse jo edhe një dasëm së shpejti. /Prive.al

1455489282931

Artikuj të ngjashëm