Edona Reshitaj zbulon fakte interesante nga dasma në përvjetorin e 7-të të martesës

By

Edona Reshitaj dhe Besart Sllamniku kishin arsye për të festuar sot.

Artistët i bënë 7 vjet martesë.

Në këtë datë të veçantë, aktorja na zbuloi fakte interesante nga dasma e tyre intime e mbajtur në Ulqin 7 vjet më parë.

Disa prej tyre do iu bëjnë të qeshni me lot.

Lexoni më poshtë ato ndërkohë ne i urojmë shumë dashuri çiftit që sot ka dy fëmijë.

Artikuj të ngjashëm