E dëgjuat këngën e re super ritmike te Young Zerkes? (VIDEO)

By

Reperi i famshëm shqiptar Young Zerka, dje e ka publikuar këngën e tij të re.

Kësaj here ai ka zgjedhur të sjellë një bashkëpunim me një emër të ri të industrisë muzikore të quajtur Jumpa.

Kënga e mbanë titullin e një kënge të vjetër shqipe të cilën e dimë të gjithë.

“Lule Bore” quhet projekti i ri, i sjellë në stilin origjinal të Zerkas – pra me ca nuanca jamaica dhe melodia është pa dyshim dance. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm