Edit si del inati me Ridvanën, e konsideron…

By

Edit pas përjashtimit nga “Përputhen” ende nuk i ka dalë inati me njërën prej konkurenteve, Ridvanën.

Këtë të fundit të cilën e akuzoi se i ka fotografuar me Adën, ngjarje që u bë shkas për përjashtimin e tij dhe konkurentes tjetër, Edi tashmë e ka cilësuar edhe gënjeshtare.

Për këtë, ai ka përdorur një filter të hundës së “Pinokios”.

No description available.

Zhvillimi vjen pas episodit të mbrëmshëm të “Përputhen” ku Ridvana u përfshi në debate të ashpra me disa prej konkurentëve të tjerë, ngjarje që u konsiderua si “viktimizim”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm