Edhe vajza tjetër e Shkurte Fejzës bëhet këngëtare: Besiana publikon ‘Melodi’

By

Nuk thonë kot ‘Dardha pik nër dardhë’, e këtë e kanë konfirmuar shumë fëmijë të emrave të njohur të skenës që i janë futur muzikës.

Në familjen Behluli – Fejza tashmë shtohet dhe një tjetër artiste. Fjala është për vajzën tjetër të Shkurte Fejzës, Besiana Behlulin.

Besiana ka publikuar videoklipin ‘Melodi’ ku shfaqet mjaft aktraktive. Tashmë të gjithë presim një trio nga Besiana, Gresa Behluli e Shkurte Fejza./Prive.al

Artikuj të ngjashëm