E premtja e këngëve të reja – Doni Xhoni sjell ‘Trust me’ (VIDEO)

By

Disa këngë të reja u lansuan sot. Radhën e pati Don Xhoni.

Reperi drenicak solli projektin me titull ‘Trust me’, të punuar nga Çelik Lipa.

Tekstin dhe melodinë i bëri artisti.

Ndiqeni më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm