E pabesueshme: Vajza e modeles së njohur shqiptare merr letër nga Barack e Michelle Obama

By

Emina Çunmalaj sot ka treguar përmes rrjetit social Instagram se ka pranuar një letër nga Shtëpia e Bardhë ku i urohet mirëseardhje në jetë vajzës së saj Ella Faria Nazarian.

Letra ka ardhur e nënshkruar nga Barack dhe Michelle Obama.

Normalisht, kjo gjë ka ndodhur për shkak të bashkëshortit të Eminas, Sam Nazarian, një multi miliarder hebre me miqësi e lidhje të forta kudo në Amerikë. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm