E lezetshme: Vajza e Ermalit, kopje e tij (FOTO)

By

Ai është një baba i lumtur i tre fëmijëve, Artit, Bunës dhe Erës.

Familja e tij me gruan Arianën, është e kompletuar dhe shumë harmonike.

Ermal Fejzullahu, ka pasur fatin që të triumfojë mbi debatin se kujt i ngjajnë fëmijët, një luftë e zakonshme në mes prindërve, për të marrë primatin në këtë aspekt.

Vajza e tij e madhe Buna, e cila është 6 vjecare, është kopje e babait të saj dhe kjo vërehet që nga buzëqeshja e njëjtë që ndajnë baba e bijë.

Në një fotografi që Ermali ka publikuar në Instagram, vogëlushja i përshtatet fije e për pe, thënies: “më bëj baba të të ngjaj”. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm