E fundit: Këngëtarja shqiptare, pozitive në COVID-19

By

Manjola Nallbani është këngëtarja e radhës shqiptare e cila ka rezultuar pozitive në COVID-19.

Lajmin e ka bërë të ditur Nallbani e cila ka sonte është e ftuar në “Shiko kush luan”.

Këngëtarja ka sqaruar se programi i sotëm është xhiruar disa ditë më herët dhe sonte do ta përcjellë e karantinuar në shtëpi.

Nuk dihet intervali i saktë i realizimit të programit dhe nëse në momentin e xhirimit të tij  Manjola ka qenë bartëse e SARS-CoV-2.

Shërim të lehtë e të shpejtë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm