Foto të reja të Enrique Iglesias me flamurin shqiptar në Greqi

By

Kanë dalë fotografi të reja të Enrique Iglesias me flamurin shqiptar.

Këngëtari me famë në botë shumë i pëlqyer nga femrat, ka surprizuar të gjithë fansat e tij shqiptarë në Selanik të Greqisë, kur valëviti flamurin kuqezi.

Gjatë perfomrancës së tij, dikush hodhi flamurin kuqezi të cilin artisti e kapi dhe vallëzoi me të.

Ky gjest ka lumturuar të gjithë shqiptarët, të cilët nuk kanë nguruar ta fotografojnë, mes tyre dhe moderatorja Fjodora Fjora e cila e ka postuar disa moment të reja në Instastory e të cilat ju mund t’i shihni më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm