E fshehu por iu zbulua, ky është i dashuri i Mikelës

By

Mikela prej kohësh ka pranuar që është në një lidhje të re. 

Ajo e festoi edhe ditëlindjen me personin e zemrës në një organizim shumë privat, nga i cili nuk pamë shumë. 

E ajo që e kemi parë ishte një fotografi ku Mikela e fshihte të dashurin. 

Megjithatë, atë e kanë gjetur ndjekësit. 

Në TikTok po qarkullon fotografia e tij në të njëjtin vend dhe me të njëjtat rroba, indikatorë të fortë që bëhet fjalë për të njëjtin person. 

Djaloshi që i ka marrë zemrën Mikelës është artist i tatuazheve. 

Iu shkoftë mbarë! /prive.al 

Artikuj të ngjashëm