E akuzuan për photoshop, Elita Rudi ua ‘mbyll gojën’ me këtë video

By

Elita Rudi numëron një numër enorm të ndjekësve në Instagram, mirëpo në mesin e të gjithëve ka edhe kritikues që nuk vihen fort në pah në krahasim me mesazhet dhe komentet e bukura që ajo merr çdo ditë.

E së fundmi, mdoeratorja e dashur i dedikoi një video një Instagram komentuesve që kritikojnë në vazhdimësi se ajo nuk duket ashtu sic paraqitet në rrjete sociale.

“Full fotoshop. Trupin nuk e ke kaq të hollë sepse të shoh çdo ditë”, i ka shkruar një ndjekës ishte njëri nga komentet.

Këtyre komenteve ajo iu është përgjigjur me një video, teksa e veshur në të zeza i buzëqesh kamerës duke na treguar edhe një herë se ajo duket pikërisht ashtu siç paraqitet në media sociale. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm