Dy premiera të mëdha, këtë javë nga Rita Ora!

By

Rita Ora do të jetë pjesë e filmit Twist të realizuar nga kompania Sky, për të cilin Privé kishte raportuar para pak ditësh.

Tashmë është gjithçka gati dhe me 28 janar do të bëhet premiera e saj.

Pjesë e saj do të jetë edhe kënga “Flame” e cila është dhe kolonë zanore e “Twist”.

Të dyja lansohen gjatë kësaj jave./Prive.al

Artikuj të ngjashëm