Këngëtarja e famshme në pritje të fëmijës së tretë

By

Këngëtarja shume e famshme amerikane, Ciara po rrit angazhimet e saj në departamentin e mëmësisë.

Related image

Këngëtarja njoftoi në mediat sociale se ajo dhe burri i saj i qendërmbrojtësi në NFL, Russell Wilson, po presin një fëmijë tjetër.

Ajo postoi një fotografi të vetes në Turc dhe Caicos duke zbuluar barkun e saj të fryrë.

“Numri 3” – shkruan këngëtarja në foton që ndau në llogarinë e saj në Instagram.

Ciara dhe Wilson, i cili luan për Seattle Seahawks, po rritin Future, 5 vjeçar (djali i saj me reperin Future) dhe vajzën 2 vjeçare Sienna. Çifti u martuan në vitin 2016.

View this post on Instagram

Number 3. 📸: @DangeRussWilson

A post shared by Ciara (@ciara) on

Burimi: CNN

 

Artikuj të ngjashëm