‘Dul lulija te bunari’ – ky është dueti i Seven Saraqit me reperen shqiptare (VIDEO)

By

Tashmë gjendet në youtube, dueti mes Melinda Ademit dhe Seven Saraqit.

“Lulija” quhet projekti i cili bëri bashkë për herë të parë dy artistët.

Melinda është repere dhe jeton jashtë trojeve shqiptare.

Kënga vjen e shoqëruar me klip të realizuar nga Entermedia të cilin mund ta shihni më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm