Dueti i Samantës dhe Ermalit është gati

By

Ka tash e një kohë që pritet dhe paralajmërohet e më në fund është gati për publikun.

Bashkëpunimi i shumëpritur i Ermal Fejzullahut dhe Samanta Karavellos po vjen!

Dyshja nesër në ora 17:00 do ta publikojnë këngën e titulluar ‘Faj’.

Ky projekt është rezultat i punës së ekipit të Max Production dhe pritet të jetë një hit i kësaj periudhe të vitit. /prive.al

Artikuj të ngjashëm