Dua s’mund të kërkonte më shumë se kaq nga ky muaj!

By

Kurba e saj në karrierë në dy vitet e fundit ka njohur vetëm rritje.

Shpejt dhe sigurt, këngëtarja me origjinë nga Prishtina, Dua Lipa po ngjit shkallët drejt një superylli botëror.

Hitet e vëmendja mediatike nuk i kanë munguar këngëtares kudo që ka shkelur me turin e saj të koncerteve dhe më e rëndësishmja, shkëlqyeshëm ka performuar edhe Amerikë, si terren i vështirë.

E Dua s’mund të kërkoj më shumë sesa  kaq!

Me datë 13 Shkurt ajo do jetë e ftuar në një prej programeve më të ndjekura ‘The Ellen Shoë’ dhe gëzimin mbi këtë zhvillim nuk ka mundur pa e ndarë me ndjekësit në rrjete sociale.

‘Shënoni në kalendar dhe mos e humbisni. Shumë e emocionuar’ – deklaron në postimin e bërë Dua.

Jemi gjithë sy e veshë! /Prive.al/

Mark up your calendars and don’t miss!! ?? @theellenshow SO EXCITED ???

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Artikuj të ngjashëm