Dua ndan momente të ëmbla nga festa e ditëlindjes së saj

By

Ylli i njohur i muzikës Dua Lipa, mbushi 28 vjeç ditën e martë.

View this post on Instagram

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Ylli shqiptar hyri në Instagram për të ndarë fotografi nga darka e ditëlindjes. Ajo dukej e mrekullueshme në një fustan të kuq, ndërsa ndau dhe pamje me miqtë dhe të dashurin nga darka e ditëlindjes.

View this post on Instagram

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Më pas, Dua në një tjetër postim ndau momente gëzimi me të ftuarit nga ahengu i saj.

View this post on Instagram

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Paq një vit plot suksese Dua! /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm